تاریخچه

گروه پارامیس پارک در اواخر دهه۷۰ شمسی در تهران با هدف فعالیت در زمینه صنعت ساختمان تشکیل گردید.
این گروه پس از مدتی فعالیت در مناطق مختلف تهران، منطقه ۱ را به عنوان بستر مناسب سرمایه گذاری برای ساختمان های مسکونی فوق لوکس انتخاب نمود.
در سال ۱۳۸۴ اولین پروژه مسکونی لوکس به نام پارامیس مژده را برنامه ریزی و طراحی نمود و در سال ۱۳۸۵ عملیات اجرایی آن را شروع کرد.

در اواخر دهه ۸۰ شمسی بصورت مشارکت در ساخت فعالیت خود را به چندین پروژه مسکونی / اداری و تجاری دیگر توسعه داد و در دهه ۹۰ نسبت به سرمایه گذاری وسیع در سایت های مسکونی بالای ۲۰۰۰ متر مربع، مجتمع های مسکونی ۵ ستاره بزرگ مقیاس را برنامه ریزی، طراحی و اجرا نمود.

این گروه به عنوان یک شرکت ساختمانی اکنون ساخت بیش از یک میلیون مترمربع بناهای مسکونی /اداری و تجاری لوکس و فوق لوکس را در کارنامه خود دارد که تعدادی از بناهای مسکونی فوق لوکس از نظر کیفیت و امکانات رفاهی با هتل های ۵ ستاره برابری میکند.
گروه پارامیس پارک در مسیر توسعه فعالیت خود همواره از مجربترین متخصیصن فنی – مهندسی، هنری و مدیریتی در جهت افزایش کیفیت پروژه های خود استفاده نموده است.

اهداف

گروه پارامیس پارک به عنوان یکی از فعالان صنعت ساختمان کشور با هدف کلی ، توسعه و تولید مسکن در مقیاس کلان بر افزایش کیفیت مجتمع های زیستی تاکید دارد.
در این راستا ، نیز به معماری به عنوان یک رشته کلان به عنوان عامل حل مساله نگاه کرده و به مهندسی سازه ، تاسیسات ، سیما و منظر شهری توجه ویژه داشته است.

گروه پارامیس پارک در دهه سوم فعالیت خود سعی دارد از به روز ترین دست آوردهای علمی و هنری در پروژه های خود استفاده نماید.

از دیگر اهداف این گروه توجه به کاهش آلودگیهای زیست محیطی از طریق توجه به معماری پایدار ، استفاده از تکنولوژی های برتر جهت تجهیزات مکانیکی و برق ، استفاده از آثار هنری بزرگ مقیاس و استفاده از تجهیزات و متریال و مصالح با کیفیت تولید داخل کشور را در پروژه های خود دنبال میکند.

همچنین حفاظت ، مرمت و باز زنده سازی بناهای تاریخی را مد نظر داشته که میتوان به خانه تاریخی نخجوان به عنوان پارامیس آرت گالری (Paramis Art Gallery) اشاره نمود.


با ما در ارتباط با شید:

paramis park